W przyrodzie istnieją wszystkie substancje niezbędne do odtworzenia utraconej równowagi organizmów.

Żyjemy w cudownych czasach XXI wieku, jesteśmy świadkami nieprawdopodobnego rozwoju technologii, ale równolegle doświadczamy degradacji środowiska naturalnego, globalnego uprzemysłowienia rolnictwa. Żywność, która powinna nas odżywiać jest wysoko przetworzona, chemia króluje w naszym otoczeniu, nadużywamy syntetycznych lekarstw.

Niestety nie uczono nas jak funkcjonuje nasz organizm, czego mu potrzeba aby pracował na naszą korzyść, abyśmy byli zdrowi i dożywali starości w dobrej formie.

My należymy do osób, dla których ważne jest zdrowie. Od wielu lat mamy świadomość tego, że aby być w dobrym zdrowiu należy dobrze się odżywiać, uprawiać systematyczną aktywność ruchową i dożywiać się odpowiednimi suplementami. Tak własnie robimy na co dzień.

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy  wyłącznym, autoryzowanym partnerem handlowym firmy  Medicina Unica  w Polsce . 

Medicina Unica – to lider na włoskim rynku w recepturach naturalnych, ziołowych suplementów diety.

Produkty linii Medicina Unica są wykonane na bazie tradycyjnych receptur , z naturalnych składników organicznych. Wieloletnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowany zespół gwarantuje produkty o najwyższym standardzie i wysokiej skuteczności. Wszystkie preparaty wytwarzane są w wyspecjalizowanych, certyfikowanych laboratoriach, z gwarancją użycia wyselekcjonowanych składników.

Zakupy w naszym sklepie to nie tylko prosty i przejrzysty proces ich dokonywania, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji, a przede wszystkim gwarancja oryginalności, czystości i odpowiednich stężeń produktów.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy,

pod adresem email:  

lub telefonicznie pod numerem +48 531 477 700

 

Serdecznie zapraszamy!